Letní slavnost

20. 08. 2020 v 13:00 hodin
Ve čtvrtek 20. 8. 2020 se v našem Domově konala našimi uživateli velmi oblíbená každoroční letní slavnost, kterou nám nezhatila ani nepřízeň počasí, díky které jsme tuto plánovanou akci přesouvali z původně plánovaného úterý na čtvrtek. Počasí se nám tak konečně velmi vydařilo, bylo krásné slunné čtvrteční odpoledne, kdy se naši uživatelé kolem 13. hodiny scházeli pod připraveným a vyzdobeným stanem.
Aktivizační pracovnice se postaraly o veškerou výzdobu nejen podél celého stanu, ale i stylovou letní dekoraci na stolech, které byly připraveny pro naše uživatele a jejich doprovod.
K poslechu a tanci hrálo a zpívalo naše oblíbené duo Eliška a Líba, mnozí tak mohli známé dechovkové písně zpívat s nimi a vládla velmi příjemná uvolněná letní atmosféra.
K posezení se kromě kávy a pití podával i vinný sekt doplněn jahodami, ke svačince pak byly podávány obložené party chleby a jako dezert pak jahodový puding se šlehačkou a jahodami ozdobený lístky máty.
Všem velmi chutnalo, všichni se velmi dobře bavili a někteří zůstávali ještě déle, než byl plánovaný konec této slavnosti. Už teď se zase velmi těšíme na obdobnou akci příští léto.
 
top