Červnové aktivity

30. 06. 2022
Měsíc červen, ve kterém začíná kalendářní léto přímo vybízel k výletům a procházkám. Zájemci o výlety po okolí se mohli přihlásit a následně se účastnit výletů do Michalova, na Svatý Hostýn, na Jadran, dvakrát do Hranic a na celodenní výlet do Kroměříže.

Při pěkném počasí mohly aktivity probíhat venku, pod pergolou. Pravidelně, každé úterý mohli uživatelé cvičit s míči dále hrát společenské hry jako piškvorky, domino, puzzle, holandský billiárd nebo si jen při pěkném počasí popovídat nebo zazpívat oblíbené písničky. Pokud nám počasí nepřálo, probíhaly aktivity na jídelně nebo individuálně na pokojích.

Dne 4. června pořádala obec Pavlovice u Přerova již 33. ročník Hudebních Pavlovic Václava Drábka. Tak jako každý rok, tak i letos jsme si přišli poslechnout písničky dechového orchestru, Hanáckého Prosénku, Vlčovanky, která při jela ze Slovenska, NS Omladina z Martinic a Leoexpresu. Pan starosta zajistil pro naše uživatele místa pod přístřeškem. Uživatelé, kteří přišli v hojném počtu, poslouchali hudbu, kterou mají velmi rádi. Zaměstnanci, kteří doprovodili uživatele na akci jim po celou dobu zajišťovali občerstvení.
Měsíc červen jsme zakončili letní akcí „Vítáme léto – Senior gril fest“.
top