Akce VÍTÁME LÉTO

23. 06. 2021 v 13:07 hodin
Ve středu 23. 6. 2021 se v našem Domově konala našimi uživateli velmi oblíbená každoroční letní slavnost, kterou nám nezhatila ani původně vyhlížející nepřízeň počasí, která se nakonec proměnila ve velice příjemný letní den se sluníčkem v zádech. Za pomoci sestřiček se naši uživatelé kolem 13. hodiny scházeli pod připraveným a vyzdobeným stanem.
Aktivizační pracovnice se postaraly o veškerou výzdobu nejen podél celého stanu, ale i stylovou letní dekoraci na stolech, které byly připraveny pro naše uživatele a jejich doprovod.
K poslechu a tanci hrálo a zpívalo naše oblíbené duo Eliška a Líba, mnozí tak mohli známé dechovkové písně zpívat s nimi a vládla velmi příjemná uvolněná letní atmosféra. Ta byla nakonec natolik příjemně uvolněná, že nebyla nouze o spoustu tanečníků, dokonce i z řad vozíčkářů. Velmi se bavili i ti, co jen seděli.
K posezení se kromě kávy a pití podávalo i pivo, ke svačince pak byly podávány v naší udírně uzené klobásy s chleby a hořčicí a jako dezert pak ovocný puding se šlehačkou a malinami ozdobený lístky máty, každý pak dostal i kus výborného melounu.
Všem moc chutnalo, všichni se velmi dobře bavili a někteří zůstávali ještě déle, než byl plánovaný konec této slavnosti. Už teď se zase velmi těšíme na obdobnou akci příští léto.
 
top